Районний семінар-практикум

«Традиційні та інноваційні підходи:

основа розвитку сучасної дитячої бібліотеки»

09 квітня 2014 року на базі Кролевецької районної дитячої бібліотеки відбувся семінар-практикум «Традиційні та інноваційні підходи: основа розвитку сучасної дитячої бібліотеки». У роботі семінару взяли участь бібліотекарі міських та сільських бібліотек району.


До учасників семінару звернулася начальник відділу культури Кролевецької районної державної адміністрації Наталія Дмитрівна Сіра, яка побажала бібліотекарям Кролевеччини завжди «тримати хвилю» перетворень у суспільстві та у бібліотечній галузі.


Продовжуючи роботу семінару, до всіх присутніх з привітальним словом звернулася директор Кролевецької районної дитячої бібліотеки Альона Павлівна Стожок. Вона ознайомила учасників з програмою, а також закликала всіх брати активну участь у житті кролевецької бібліотечної спільноти задля професійного зростання. Альона Павлівна зазначила, що стрімкий розвиток інформаційних технологій вимагає від сучасного бібліотекаря неабияких знань і соціальної активності. Тому головною метою семінару є поширення та впровадження кращого бібліотечного досвіду, а також підвищення рівня професійної компетентності бібліотекарів.

Перед присутніми виступили директор районної бібліотеки Наталія Володимирівна Ракоїд та методист районної бібліотеки Марина Олександрівна Дубина.

Протягом семінару розглядалися ряд важливих питань: дитяче читання та бібліотеки в сучасному інформаційному суспільстві; традиції та інновації в масовій роботі з дітьми молодшого та середнього шкільного віку: проблеми, пошуки, вирішення; використання Інтернет-ресурсів в задоволенні запитів в користувачів-дітей молодшого та середнього шкільного віку тощо.

Крім того, на семінарі бібліотекарям були вручені дипломи переможців та учасників першого етапу літературно-мистецького проекту «Дитяча Шевченкіана до ювілею Кобзаря».

Перед бібліотечними працівниками району було поставлено ряд завдань: взяти участь у Всеукраїнському моніторингу «Нас єднає Шевченкове слово», який проводить Національна бібліотека України для дітей; допланувати заходи щодо відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

У ході семінару колеги мали змогу обмінятися думками, практичними порадами, обговорити перспективи подальшої співпраці на шляху інноваційного розвитку.

/Files/images/SDC16016.JPG /Files/images/SDC16043.JPG /Files/images/SDC16017.JPG /Files/images/SDC16033.JPG /Files/images/SDC16028.JPG /Files/images/SDC16038.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 325

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.